ЗВІТ ПУТИВЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Дата: 17.03.2021 15:43

Сьогодні, 17 березня 2021 року, Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК звітував про виконання бюджету міста Путивль за 2020 рік.

У своєму звіті Костянтин Миколайович проінформував про доходи бюджету за 2020 рік, які склали 33285,7 тис. грн., у т.ч. по загальному фонду – 32476,5 тис. грн., по спеціальному фонду – 809,2 тис. грн. Навів дані по структурі власних і закріплених доходів. Найбільшу питому вагу в структурі власних та закріплених доходів займають місцеві податки – 67,3% та акцизний податок – 24,4%. Повідомив про найбільших платників до бюджету по єдиному податку, орендній платі, акцизному податку.

Видаткова частина міського бюджету виконана в сумі 31600,9 тис. грн. у т.ч. видатки загального фонду склали 31183,0 тис. грн., видатки спеціального фонду 417,9 тис. грн.

Міський голова детально зупинився на статтях видатків.  Найбільші показники видатків по освіті – 12458,2 тис. грн., державному управлінню – 10693,4 тис. грн., житлово-комунальному господарству – 3415,5 тис. грн. Прозвітував про роботи, які проводились у 2020 році з покращення інфраструктури міста, ремонту доріг та тротуарів, оглядових колодязів, мереж вуличного освітлення.

Наприкінці свого виступу посадовець зупинився на претензійній роботі, яка проводилася Путивльською міською радою. Завдяки зусиллям влади до бюджету вдалося повернути 594,2 тис. грн. доходів.

Підсумовуючи свій виступ, Костянтин Гаврильчук подякував присутнім, висловив сподівання на подальшу тісну та продуктивну співпрацю.

Звіт Путивльського міського голови за 2020 рік