КНИЖКОВА ВИСТАВКА

Я в серці маю те,

Що не вмирає…

Леся Українка

25 лютого виповнюється 450 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) – видатної української письменниці, поетеси, перекладача, громадської діячки.

Завдяки щирій відданості рідній країні, її ім'я стало одним із символів української держави.

Поетеса Леся Українка, яку називають геніальною дочкою українського народу, красою і гордістю нації, духовним вождем української інтелігенції, розширила традиційні жанри української літератури, привнесла душевний драматизм і психологізм.

До цієї важливої дати   бібліотека підготувала книжкову виставку «Леся Українка: доля, культура, епоха», де кожен зможе ознайомитись з біографією,творчим шляхом та іншими цікавими фактами  із життя видатної Лесі Українки.