УЧАСТЬ У НАРАДІ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ

Дата: 22.02.2021 14:37

15 лютого 2021 року директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара КИЗЕНКО взяла участь у відеоконференції заступників директорів закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради.

Були розглянуті актуальні питання з організації інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами, порядком моніторингу динаміки розвитку дітей відповідно до індивідуальної програми розвитку. Ознайомила з основними положеннями постановами Кабінету Міністрів України №983 від 21.10.2020 про порядок продовження терміну навчання дітей з особливими освітніми потребами, від 9 грудня 2020 р. №1289 «Про затвердження Порядку забезпечення допоміжними засобами для навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладах освіти», з наказом МОН України № 873 від 21.06.2019 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 23 квітня 2018 року N 414» та іншими документами, які регламентують надання освітніх послуг дітям з особливими потребами. Також велику увагу приділила питанню     оцінювання дітей з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту в інклюзивних класах, графіком КО у 2021 році.