УЧАСТЬ У НАРАДІ КЕРІВНИКІВ

Дата: 22.02.2021 14:29

10 лютого 2021 року директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради  Тамара Кизенко узяла участь у робочій нараді керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Путивльської міської ради.

Ознайомила присутніх з нормативно-правовим забезпеченням навчання дітей з особливими освітніми потребами. Акцентувала увагу на алгоритмі організації навчання дітей з урахуванням рекомендацій Висновку про комплексну оцінку розвитку дитини, виданої батькам у ІРЦ, обов’язковості моніторингу індивідуальних програм розвитку дітей, своєчасності звернення батьків з дітьми до установи з метою підготовки закладу освіти до організації інклюзивного навчання дітей з ООП. Ознайомила керівників  з попереднім графіком проведення КО у 2021 році.