СПІВПРАЦЯ З БАТЬКАМИ ДІТЕЙ, ОХОПЛЕНИХ ІНКЛЮЗИВНИМ НАВЧАННЯМ

Дата: 22.02.2021 14:24

Ефективність роботи команди психолого-педагогічного супроводу та успішність розвитку дитини із особливими освітніми потребами безпосередньо залежить від порозуміння між членами команди та зосередженні на загальній меті.

Одними з основних учасників шкільних команд психолого-педагогічного супроводу дітей є саме батьки. Тому 19 лютого 2021 року на базі Зінівського НВК була проведена групова консультація асистентів учителів інклюзивних класів на тему: «Співпраця з батьками дітей, охоплених інклюзивним навчанням». Були переглянуті індивідуальні програми розвитку та плани консультування батьків/законних представників  у процесі розроблення/ виконання індивідуальної програми розвитку. У плані консультування зазначені моніторинги ІПР, консультації батьків щодо результатів проведення корекційно-розвиткових занять, виконання домашніх завдань, ігри та вправи на розвиток пам’яті, уваги, мислення, на розвиток навичок читання та дрібної моторики, щодо взаємодії та взаємодопомоги  між членами сім’ї. Під час заходу були обговорені шляхи   щодо подальшої  співпраці з батьками.