БЛАГОУСТРІЙ

Дата: 15.03.2021 15:43

Чи виникає у вас питання, коли ви йдете по центру нашого міста, хто підтримує порядок і чистоту?  Хто прибирає те сміття, яке щоденно накопичується на вулиці від кинутого недопалка, обгортки з цукерки чи пачки з-під чипсів?

А хто прибирає зрізані гілки та дорожній змет?

А це наші працівники сфери благоустрою, які перебувають на громадських роботах від Путивльської філії Сумського обласного центру зайнятості населення. Знайомтеся Латишев Сергій, Шевченко Олександр, Манжаров Леонід, Замула Володимир, Кузченко Жанна та їх «головнокомандувач» Толопіло Яна.

Саме на плечах цих  шести людей і лежить підтримання чистоти в нашому місті, у якому проживає понад 15 тис. осіб. Висловлюємо подяку нашим  помічникам і закликаємо мешканців міста долучатися до роботи з наведення порядку.

Відділ ЖКГ, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради