ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Дата: 16.03.2021 13:33
Кількість переглядів: 746

Постійно діюча конкурсна комісія з проведення конкурсу  на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради оголошує конкурс на заняття вакантної посади  директора Комунального некомерційного підприємства «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради.

Правові підстави проведення конкурсу:

Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я»,

Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 зі змінами, наказ Міністерства охорони здоров’я України від 31.10.2018 №1977 «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорони здоров’я»,  Порядок організації проведення конкурсу на зайняття посади керівника закладу охорони здоров’я Путивльської міської ради, затверджений рішенням виконавчого комітету Путивльської міської ради від 04.02.2021№20, розпорядження Путивльського міського голови від 11.03.2021 №46-ОД «Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради.     

Найменування підприємства:

повне: Комунальне некомерційне підприємство «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради;

скорочене: КНП «Путивльська міська лікарня».

Юридичне та фактичне місцезнаходження підприємства:

41500, Сумська область, місто Путивль, вулиця Глухівська, будинок 1.

Основні напрями діяльності:

надання первинної та вторинної медичної допомоги, здійснення управління медичним обслуговуванням населення, що постійно проживає (перебуває) на території Путивльської міської територіальної громади, а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров’я.

Ознайомитися зі Статутом Комунального некомерційного підприємства «Путивльська міська  лікарня» Путивльської міської ради, затвердженого рішенням Путивльської міської ради від 28.01.2021 №216-МР, можна за посиланням: https://putivlska-gromada.gov.ua/.

Структура Комунального некомерційного підприємства «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради включає адміністративно-управлінську службу, лікувально-профілактичні підрозділи, допоміжні підрозділи, в тому числі, господарсько-обслуговуючу службу.

Кошторисні призначення:  фінансове забезпечення діяльності Комунального некомерційного підприємства «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради на І квартал 2021 року складає  9696600,00 грн.

Термін подання документів для участі у конкурсі:

з 17.03.2021 по 05.04.2021 до 17-00 години.

Документи на конкурс приймаються за адресою:   41500, Сумська область, місто Путивль,  вулиця  Першотравнева, будинок 84,  відділ з питань соціального захисту та охорони здоров’я виконавчого комітету Путивльської міської ради, кабінет №6.

Номер телефону та адреса  електронної пошти для довідок:

 тел. 0956629907, e-mail: putivl-szoz@ukr.net

Перелік документів, що подаються претендентом для участі у конкурсі:

копія паспорта громадянина України;

  письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

  резюме у довільній формі;

  автобіографія;

  копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

  згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

  конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

  довідка МВС про відсутність судимості;

  медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими Міністерством охорони здоров’я України;

  попередження стосовно встановлених Законом України  «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

  заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

 підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Для участі у конкурсі претендент подає документи особисто або надсилає поштою у визначений в оголошенні строк. Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

 

 

Вимоги до претендента:

вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування», або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки», або «Охорона здоров’я» та спеціалізація «Організація і управління охороною здоров’я».

Стаж роботи на керівних посадах – 5 років.

Повинен знати: Конституцію України, закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності закладу охорони здоров'я; профіль, спеціалізацію й особливості структури закладу охорони здоров'я; податкове та екологічне законодавство; перспективи, вітчизняні і світові тенденції технологічного, технічного, економічного і соціального розвитку галузі і закладу охорони здоров'я; можливості ефективного використання виробничих потужностей, наявних технологічних процесів, їх реструктуризації або заміни; кадрові ресурси закладу охорони здоров'я; порядок розроблення і затвердження бізнес-планів, фінансових планів (у разі необхідності) та програм виробничо-господарської діяльності; ринкові методи господарювання та управління; кон'юнктуру ринку; порядок укладення і виконання господарських та фінансових договорів, галузевих тарифних угод, колективних договорів та регулювання соціально-трудових відносин; вітчизняні і зарубіжні досягнення науки та технології у відповідній галузі виробництва і досвід завоювання позицій на світових та регіональних ринках продукції; основи економіки, менеджменту, маркетингу, організацію виробництва, праці та управління; етику ділового спілкування та ведення переговорів; трудове законодавство, технології інформаційного забезпечення управління, форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету; сучасні засоби комунікацій та зв'язку; сучасну наукову літературу та науково-практичну періодику за фахом; методику визначення потреби в лікарських засобах, медичних виробах, обладнанні; специфіку менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоров'я.

Вимоги до конкурсної пропозиції: 

конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

план реформування закладу протягом одного року;

заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Умови оплати праці:

умови оплати праці директора Комунального некомерційного підприємства «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради визначаються відповідно до контракту та не можуть бути меншими, ніж передбачено чинним законодавством. Типова форма контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я, що діє в організаційно-правовій формі казенного або комунального некомерційного підприємства,  затверджена постановою Кабінету Міністрів України  від 21.08.2019 №792 «Про затвердження Порядку укладання контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я».

Дата і місце проведення конкурсу:

07  квітня 2021 року о 10 год. 00 хв. засідання конкурсної комісії щодо розгляду заяв претендентів і доданих до них документів;

13 квітня 2021  року о  10 год. 00 хв. засідання конкурсної комісії із заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення з ними співбесіди та здійснення шляхом голосування відбору з числа учасників конкурсу однієї кандидатури, яка відповідає встановленим вимогам – переможця конкурсу.

         Місце проведення конкурсу: 41500, Сумська область, місто Путивль, вулиця Князя Володимира, 50.

                                                                                               Конкурсна комісія  

Фото без опису 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь