ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 12.03.2021 08:36

Путивльський міський  голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК  провів  черговий прийом  громадян з особистих питань.

Під час зустрічі з мешканцями вулиць міста та сіл були порушені такі питання: облаштування переходу з пров.Чехова на вул.Своободи, що забезпечить поліпшення умов пересування до закладів сфери соціального обслуговування та медичних закладів.

Нагальним залишається питання виділення земельних ділянок учасникам АТО та ООС. Багато мешканців звертаються з надання матеріальної допомоги на лікування.

Деякі питання було вирішено відразу під час прийому громадян, інші потребують ретельного опрацювання, Костянтин Миколайович надав доручення відповідним виконавцям щодо вирішення зазначених проблемних питань.