«ВИСЛОВЛЮЮ СВОЄ ЗАХОПЛЕННЯ ВАМИ, ДОРОГІ ЖІНКИ»

Дата: 06.03.2021 09:35

Акцентував Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК під час святкового концерту до Міжнародного жіночого дня «Свою любов даруємо ми вам!»

Костянтин Миколайович щиросердно привітав присутніх у залі жінок із найпрекраснішим святом весни. «Ви заслуговуєте на те, щоб вами захоплювались, висловлювали повагу та любов щодня. Ви зберігаєте життєвий оптимізм у найскладніших ситуаціях. Утілюєте в собі одвічні чесноти, красу та захищаєте родинні цінності», - зазначив посадовець.

Путивльський міський голова побажав, щоб весна жила в серцях. Щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій нехай забезпечать ті, хто поряд.

За сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків, відповідальність, за сумлінну плідну працю на користь громади, відповідальність, наполегливість у роботі, високий рівень професіоналізму, особистий внесок у розвиток професійної майстерності, активну участь у громадському житті, наполегливість у роботі та з нагоди Міжнародного жіночого дня грамотами голови нагороджено представниць жіноцтва Путивльської громади.

Слова привітання висловив депутат Сумської обласної ради Валерій ВОЛКОВ. «Усе найдорожче, що є в нашому житті: щастя, радість, надія, кохання - пов’язане з жінкою. Жінка виступає берегинею роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі. Без її підтримки, розуміння та творчої думки неможливі добрі зміни», - підкреслив Валерій Валентинович. Від народного депутата України Андрія ДЕРКАЧА обласний депутат вручив подяки та цінні подарунки.

Захід продовжився найщирішими святковими виступами аматорів сцени. Усі присутні жінки отримали квіти від Валерія Валентиновича.