ДОРОГІ ЖІНКИ ПУТИВЛЬЩИНИ

Дата: 08.03.2021 09:55

Щиросердно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни.

Жінка… Як багато світла, тепла та ніжності в цьому слові. Жінка-мати, жінка-кохана, жінка-сестра, жінка-дружина… Роль жінок у світі особлива.

Ви заслуговуєте на те, щоб вами захоплювались, висловлювали повагу та любов щодня. У різні часи та епохи місце жінок в суспільстві змінювалось.

Та все ж жінка, ким би вона не була за фахом, крім того ще берегиня домашнього вогнища. І в цьому її найважливіше призначення. І кому ж, як не жінці, нести в наше життя цей божественний вогонь кохання — щодня, щомиті і в усьому.

З нагоди свята висловлюю своє захоплення вами. Ви зберігаєте життєвий оптимізм у найскладніших ситуаціях. Втілюєте в собі одвічні чесноти, красу та захищаєте родинні цінності.

Зі святом, рідні, кохані, шановні, прекрасні. Нехай весна живе у вашому серці. Щодня, за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій нехай вам забезпечать ті, хто поряд, хто кохає вас і кого кохаєте ви. Зі святом.

Путивльський міський голова                     Костянтин ГАВРИЛЬЧУК