МОВА — ВІЗИТНА КАРТКА КОЖНОЇ ЛЮДИНИ

Дата: 17.02.2021 15:13

21-го лютого всі народи світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Це незвичайне свято і відзначають його по-особливому: люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову.

Учасниками сьогоднішньої  години рідної мови «Мова — візитна картка кожної людини»  стали студенти  «Університету третього віку» комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Путивльської міської ради». Присутні здійснили пізнавальний екскурс в історію української мови, переглянули відео-кліпи та ознайомилися  з  найцікавішими фактами про мову. Поезія, яка лунала на заході, ще раз підтвердила велич та силу барвистого українського слова. Власним віршем про Україну і рідну мову поділилась постійна наша користувачка Радіна Раїса Василівна. А Приміна Світлана Іванівна висловила своє відношення відносно спілкування українською мовою в родині та побуті і подякувала за корисний і цікавий захід.

Завершилася зустріч бібліографічним оглядом підбірки новинок літератури «Будь в тренді — розмовляй українською».