ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ РАДІО

Дата: 12.02.2021 10:20

13 лютого, світова громадськість відзначає Всесвітній день радіо, встановлений на 36-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у 2011 році з ініціативи Іспанії.

Цікаво, що перший радіоприймач був запатентований сербським винахідником Ніколою Теслою в 1893 році.  Радіомовлення в Україні почалося в 1924 році і  першими слухачами були харків`яни. Десять років Українське радіо мовило з Харкова і тільки  у 1934 році, коли   Київ став столицею України,  радіомовлення почало лунати з Києва.

Сьогодні у цифрову еру радіо залишається надійним засобом масової інформації і  спроможне охопити   широку аудиторію слухачів. Про  історію виникнення радіо та  його винахідників, цікавий і складний шлях Українського радіо    бібліотека  пропонує  добірку корисних нових видань. Тож завітайте до бібліотеки  на спілкування з книгою.