ЗАХИСТИ ІМУНІТЕТ

Дата: 12.02.2021 10:18

Після тривалої розлуки оновлена бібліотека зустріла прихильників нетрадиційної медицини – клубівців «Материнки».

На сьогоднішній зустрічі говорили про імунітет людини. «Імунітет - це ключ до здоров'я!»,- такими словами розпочав засідання клубу «Материнка» його керівник Іван Сергійович Любарець. Під час бібліоінформіни «”Чарівна трійка” для зміцнення імунітету» обговорили значення для нашої імунної системи вітамінів С, D та цинку. Переглянули відео-ролик «Готуємо свій імунітет до можливої зустрічі з COVID-19». Поділилися досвідом та деякими перевіреними рецептами оздоровлення організму. Познайомились з тематичною підбіркою літератури «Підвищуємо свій імунітет». Несподіванкою для наставника клубу стало привітання його з днем народження від колективу бібліотеки та дружнього кола клубівців. Атмосфера зустрічі була тепла, щира, а головне, що отримана інформація стане в нагоді для збереження власного здоров’я.