ЛЮБИТИ – ОЗНАЧАЄ НЕ ДИВИТИСЯ ОДИН НА ОДНОГО

Дата: 11.02.2021 10:31

«Любити — означає не дивитися один на одного,

любити — означає дивитися в одному напрямку»

А. де С.-Екзюпері

Кохання... Багато століть людство не може знайти єдиного визначення для цього неймовірного почуття. Усе змінюється в нашому шаленому світі і лише кохання залишається завжди юним, прекрасним, завжди новим…

До самого романтичного свята року – Дня святого Валентина – відділ абонементу презентує літературно-романтичну мозаїку «Lovestory». Кохання надихало і надихає поетів і художників, музикантів і скульпторів на створення безсмертних шедеврів. Знайомлячись з виставкою,  користувачі бібліотеки матимуть змогу перечитати класичну літературу та сучасну прозу про кохання, ознайомитися з лірикою українських і зарубіжних поетів. Також  можуть дізнатися, як любили та переживали палке, а іноді й трагічне почуття видатні люди і можливо в когось виникне бажання  розповісти свою історію кохання. Запрошуємо до перегляду.