«УЧИТЕЛЬ РОКУ» - КОНКУРС ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Дата: 17.02.2021 16:43

Конкурс «Учитель року» - це серйозне творче випробування, у якому вчитель може продемонструвати свою фахову майстерність та творчість.

15 лютого 2021 року в дистанційному форматі відбулося відкриття другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021», у якому взяли участь вчителі Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради Сумської області, переможці першого (зонального) туру змагань у номінаціях: «Українська мова та література» - Ольга ВАЩЕНКО, «Математика» - Валентина ОЗАРЕНКО, «Трудове навчання» - Олена ПЕТРИЧЕНКО. Учасників привітали директор департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА,  ректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  Юрій НІКІТІН.

У місцевій студії вчителів привітали Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, заступник Путивльського міського голови Володимир ВОРОНОВ, начальник відділу освіти Путивльської міської ради Людмила СКОРОБОГАТА, директор Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради Сумської області Тетяна КОРНЄВА, які побажали учасникам здійснення всіх задумів, енергії, сил, міцного здоров’я та перемоги.

Попереду в конкурсантів – змагання, за результатами яких і будуть визначені переможці в кожній номінації. Вони представлять Сумщину на всеукраїнському конкурсі «Учитель року -2021».