"НЕ ЗАЛИШИМОСЯ ОСТОРОНЬ"

Дата: 15.02.2021 14:32

Наголосив Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК під час заходів з вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

«Ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людей, для яких «обов’язок» - це не просто слово, а норма поведінки, суть життя. Зі всіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була найкривавішою,  її тінь торкнулася майже кожної української родини», - зазначив Костянтин Миколайович.

Путивльський міський голова, депутат Сумської обласної ради Валерій ВОЛКОВ та представники громадських організацій Путивльщини вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих у військових конфліктах. А також поклали квіти та корзини у сквері воїнів-інтернаціоналістів. Члени Путивльської спілки ветеранів Афганістану «Воїн» та небайдужі громадяни відвідали могили загиблих побратимів.

«Схиляємо голови перед тими, які пролили свою кров заради забезпечення миру. Ми завжди будемо пам’ятати всіх, хто не повернувся», - резюмував голова Путивльської спілки ветеранів Афганістану «Воїн» Геннадій КОЛТУНОВ.