ШАНОВНІ УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ В АФГАНІСТАНІ ТА ВІЙСЬКОВИХ КОНФЛІКТІВ У ІНШИХ ДЕРЖАВАХ, ШАНОВНІ ЧЛЕНИ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ, ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ, МИРОТВОРЦІ

Дата: 15.02.2021 11:31

Сьогодні святковий і одночасно трагічний день. 32 роки тому відбулося виведення військ з Афганістану.

Афганська кампанія залишила невиліковну рану в серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів чи батьків. Виведення військ з Афганістану – важлива подія в житті всіх, хто брав участь у тих боях.

Війна в Афганістані тривала більше 9 років і вимагала великих матеріальних і людських жертв, під час неї тисячі наших співвітчизників загинули в боях і померли від ран, контузій, травм і хвороб, пропали безвісти. Нікого з нас не можуть лишити байдужими страшні цифри.

У наш час чимало учасників збройних конфліктів продовжують служіння Україні на території інших держав, демонструючи приклад свідомого виконання обов’язків для нинішнього покоління воїнів.

Схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг та витримку. Честь і слава вам, шановні ветерани. Низький уклін батькам та матерям, які виховали Героїв.

Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо про кожного воїна-інтернаціоналіста.

Бажаємо вам та вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя і довгих років життя.

Путивльський міський голова                     Костянтин ГАВРИЛЬЧУК