Дата: 11.02.2021 14:03

Путивльська міська рада повідомляє про початок формування конкурсної   комісії для  проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради.

До складу конкурсної комісії включаються в рівній кількості три представники Путивльської міської ради, три представники трудового колективу та три представники громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як два роки до дати прийняття рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я, представники галузевих професійних спілок.

Пропозиції по кандидатурам (по чотири особи) від відповідних громадських об’єднань подаються до відділу з питань соціального захисту та охорони здоров’я  виконавчого комітету Путивльської міської ради  в строк до 26.02.2021 за адресою: Сумська область, місто Путивль, вулиця Першотравнева,84  разом з листом довільної форми, підписаним керівником громадського об’єднання, та належним чином завіреними установчими документами громадського об’єднання та витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Начальник  відділу  з  питань соціального

захисту та охорони  здоров’я виконавчого

комітету     Путивльської   міської      ради                    Віта ВАЛЬКОВА