РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ГРОМАДИ

Дата: 09.02.2021 13:21

У рамках робочих візитів заступник міського голови ВОЛОДИМИР ВОРОНОВ та начальник відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради  ЛЮДМИЛА СКОРОБОГАТА, працівники апарату відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради  МИКОЛА ЛУК’ЯНЕНКО, ВІКТОРІЯ САХАРОВА, ОКСАНА ДОРОШЕНКО  здійснили  робочі візити до закладів освіти громади.

Мета візитів: ознайомлення зі станом матеріально-технічного забезпечення закладів і розгляд  нагальних потреб.

Під час візитів разом з  керівниками закладів освіти ознайомились  із освітнім середовищем,  станом харчування, дотриманням протиепідемічних норм  та вимог нового Санітарного регламенту.