ОТРИМАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 09.02.2021 09:41

З метою забезпечення реалізації прав громадян на отримання одноразової матеріальної допомоги у зв’язку з тяжким матеріальним становищем, допомоги на лікування, поховання деяких категорій осіб, рішенням виконавчого комітету  Путивльської міської ради  від 27.01.2021 № 10 було затверджено Положення про комісію з надання та виплати одноразової матеріальної допомоги за письмовим зверненням громадян.

У Путивльській міській раді було проведено засідання комісії  з питань надання одноразової матеріальної допомоги на лікування особам, які проживають на території Путивльської громади. Голова комісії Володимир ВОРОНОВ та члени комісії вирішили надати матеріальну допомогу 13 особам за рахунок коштів місцевого бюджету. Під час засідання Володимир Миколайович наголосив: «Першочерговим завданням є потреби громадян. Ні одна  заява не повинна залишитися поза увагою».  Про подальші рішення комісії  будемо повідомляти на сайті Путивльської міської ради.