НАДХОДЖЕННЯ ВІД СУМЩИНИ ДО ДЕРЖАВНОЇ КАЗНИ

Дата: 05.02.2021 10:29

Начальник Головного управління ДПС у Сумській області  Наталія Кіяшко надала коментар для ЗМІ  щодо сплати зборів та платежів  до Державного бюджету платниками податків Сумщини.

Головним управлінням ДПС у Сумській області у січні 2021 року забезпечено збір до Державного бюджету в сумі 730,8 млн гривень, що більше збору за відповідний період минулого року на 140,8 млн грн, або на 23,9 відсотка.

Приріст надходжень відбувся з: податку на доходи фізичних осіб (110,2 млн гривень, приріст -  7,2 млн гривень, або 7,0 відсотків); військового збору (29,7 млн гривень, приріст - 1,9 млн гривень, або 6,7 відсотка); податку на додану вартість (375,9 млн гривень, збільшення на 145,4 млн гривень або на 63,1 відсотків); акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) (приріст склав 0,6 млн гривень, або на 42,8 відсотків).