ОТРИМАЛИ НОВИНКИ

Дата: 08.02.2021 09:49

У нашій біібліотеці велике свято. Нарешті ми дочекалися на літературу від Українського інституту книги, як учасники "Програми поповнення бібліотечних фондів 2020".

Потрапили ми в цю програму завдяки інформаційному осучасненню бібліотеки. Це тільки початок поповнення фонду бібліотеки - понад 800 примірників. Чекаємо протягом року набагато більше, згідно цієї програми. Інститут книги - це державна установа при Міністерстві культури та інформаційної політики України. Задача установи: формувати державну політику в книжковій галузі, провадити книгочитання в Україні, підтримувати книговидавничу справу, стимулювати перекладацьку діяльність та популяризувати українську літературу за кордоном. Від барвистих книжкових обкладинок неможливо відвести очі. Ці книжкові скарби читачі відразу впізнають на полицях за спеціальними наліпками з логотипом УІК. Важко повірити, що ці всі скарби наші - бестселери переможців конкурсу “Коронація слова", твори лауреатів літературних премій, словники та енциклопедії, видання пізнавального змісту, фентезі, детективи, книжки для малечі тощо.