У НАС ЮВІЛЯРИ

Дата: 02.02.2021 13:51

2021 рік багатий на ювілейні літературні дати. Щоб детальніше ознайомитися  з творчим доробком письменників-ювілярів, книгами-ювілярами та діячами мистецтва і культури  в бібліотеці оформлена постійно-діюча поличка "У нас ювіляри".

Сьогодні, 2 лютого,  виповнюється 120 років від дня народження Валер’яна Петровича Підмогильного (1901–1937), українського письменника, перекладача, одного  з найвидатніших прозаїків українського «розстріляного відродження». Свої перші пригодницькі твори автор видавав під псевдонімом Лорд Лістер. Із 36 років життя письменник більше 18 років присвятив літературі, залишивши по собі цікаву спадщину: понад двадцять оповідань, три повісті, два романи, декілька літературознавчих розвідок про письменників і прекрасні переклади творів європейської літератури й філософії.                Сторінки біографії та творча спадщина видатного письменника чекають читачів у  нашій бібліотеці.

Пригадаймо разом та перечитаймо шедеври світової та української літератури. Вони цього варті.