У МІСЬКІЙ РАДІ ПРОЙШЛИ КОНКУРСИ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Дата: 03.02.2021 14:25

З метою добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки було проведено ряд конкурсів на зайняття вакантних посад. Кандидатами були подані всі необхідні документи з додержанням необхідних строків.

Конкурси  проводилися відповідно до визначених в установленому законом порядку вимог до професійної компетентності кандидатів на вакантні посади за результатами оцінювання їх особистих досягнень, знань, умінь і навичок, моральних і ділових якостей для належного виконання посадових обов’язків.

Вимоги до професійної компетенції кандидатів на зайняття посад включали кваліфікаційні вимогивимоги до компетентності та вимоги до професійних знань.

За результатами оцінювання були обрані переможці та прийняті відповідні рішення.