ПРАВА НА СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Дата: 15.01.2021 10:59

Фото без описуЗ початку 2021 року у зв’язку з децентралізацією змінилися підходи щодо реалізації мешканцями територіальних громад права на соціальний захист.

Так, з 1 січня 2021 року всі звернення щодо призначення різних видів соціальної допомоги, пільг, субсидій та компенсацій громадяни мають подавати через «фронт-офіси» територіальної громади, які у свою чергу забезпечують їх передачу до органів соціального захисту населення райдержадміністрацій. Винятки становлять лише документи, що надсилаються поштою або надаються в електронному вигляді.

Путивльською міською радою наприкінці 2020 року був створений центр надання адміністративних послуг, до структури якого було введено відділ адміністрування соціальних послуг, який і буде здійснювати прийом документів щодо призначення різних видів соціальної допомоги, пільг, субсидій та компенсацій.

За довідками та консультаціями звертатися за тел. 0978394381.