Сафонівський заклад дошкільної освіти Путивльської міської ради

с.Сафонівка Сумської області  вул. Центральна, буд. 20.

Офіційний вебсайт : safonivskiynvk@gmail.com

Завідувач ЗДО: Соловйова Тетяна

Заклад розрахований на 1 різновікову групу. Фактично відвідують дошкільний заклад 13 дітей. Приймаються діти віком від 2 до 6(7) років.

Співпраця колективу працівників та батьків за минулі роки призвели до суттєвих змін в матеріальному забезпеченні закладу, спрямованому на покращення умов життєдіяльності та працездатності .

У закладі встановлено 3-разове харчування (в період оздоровлення – 4-разове). Порядок забезпечення продуктами харчування здійснюється з дотриманням санітарно-гігієнічних правил і норм.

Батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у розмірі, що не перевищує 50%  від вартості харчування на день.

Забезпечення м'яким та твердим інвентарем складає 100%, столовим посудом – 95%.

Подача  води відбувається централізовано.

В групах створені належні санітарно-гігієнічні умови для задоволення вікових та індивідуальних потреб дітей в ігровій, навчальній та інших видах діяльності. Обладнання кімнат в задовільному стані, доцільно розміщені меблі та розвиваючі центри, відсутні предмети, що становлять загрозу здоров’ю дітей. Маркування та розміщення меблів відповідає санітарним нормам.