Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Проект рішення виконкому Путивльської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 14.10.2010р. №160 «Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються  комунальною установою «Путивльський міський трудовий архів»

Розробник – комунальна установа «Путивльський міський трудовий архів» Путивльської міської ради

Проект регуляторного акта передбачає внесення змін до рішення виконавчого комітету від 14.10.2010р.№160 «Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються комунальною установою «Путивльський міський трудовий архів».

Основною ціллю прийняття регуляторного акта є додаткове фінансування трудового архіву по забезпеченню умов зберігання соціально значущих документів з особового складу, поліпшення якості послуг, що надаються суб’єктами господарювання.

Проект рішення виконкому Путивльської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 14.10.2010р №160 Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються комунальною установою «Путивльський міський трудовий архів» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті Путивльської міської ради https://putivlska-gromada.gov.ua.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 (один) місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовому або електронному вигляді до комунальної установи «Путивльський міський трудовий архів» Путивльської міської ради за адресою:

поштою: проспект Іоанна Путивльського, 45, м. Путивль, Сумська область, 41500;

електронною поштою: gorodskoi_arhiv@ukr.net;

телефон для довідок: (05442) 5-10-20.

Проєкт рішення Путивльської міської ради "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 14.10.2010р. №160 «Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються комунальною установою «Путивльський міський трудовий архів»"

Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення Путивльської міської ради Сумської області "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 14.10.2010р. №160 «Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються комунальною установою «Путивльський міський трудовий архів»"