Порядок оформлення та подання запитів на публічну інформацію

1. Право на доступ до публічної інформації гарантується максимальним спрощенням процедури подання запиту на публічну інформацію.

Публічною інформацією, розпорядником якої являється виконавчий комітет Путивльської міської ради та її виконавчі органи, є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання виконавчим комітетом Путивльської   міської   ради   та   її   виконавчими   органами   своїх   обов’язків, передбачених чинним законодавством, або якою володіє виконавчий комітет Путивльської міської ради та її виконавчі органи.

2. Запитувачі інформації мають право звернутися до Путивльської міської ради із запитом на публічну інформацію (далі - Запит) незалежно від того, стосується інформація їх особисто чи ні, без пояснення причини його подання.

3. Запитувачі інформації можуть працювати з документами, що містять публічну інформацію, або їх копіями (робити виписки з них, фотографувати, копіювати) у спеціально облаштованому місці (кабінет № 2, четвертий поверх за адресою: вул. Першотравнева, 84, м. Путивль, Сумська обл.).

4. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запит на інформацію подається у письмовій, усній формі та по факсу за номером  телефону 5-13-32 до відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради, за адресою: Сумська обл., м. Путивль, вул. Першотравнева, буд. 84 або надсилається на електронну пошту: rada-putivl@ukr.net та kyltura_putivl@ukr.net

Запити подаються у робочі дні з 9:00 до 17:00 (у п’ятницю та напередодні святкових днів - з 9:00 до 16:00).

Запити, які подаються особисто або за телефоном, не приймаються під час обідньої перерви - з 12:00 до 13:00.

Усі Запити, що надійшли до Путивльської міської ради поштою (електронною поштою) у вихідні або святкові дні, реєструються в перший робочий день.

5. З метою спрощення процедури оформлення письмових Запитів особа може подати Запит шляхом заповнення Форми запиту на публічну інформацію, розпорядником якої є  виконавчий комітет Путивльської міської ради та її виконавчі органи  (додаток 2), зразок якої розміщено на офіційному веб-сайті Путивльської міської ради у рубриці «Доступ до публічної інформації».

6. У Запиті зазначаються:

1) ім’я (найменування) запитувача, поштова адреса або адреса електронної пошти, а також контактний номер засобу зв’язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

3) підпис і дата за умови подання Запиту в письмовій формі.

7. Якщо з поважних причин запитувач не може подати письмового Запиту (особи з інвалідністю, особи з обмеженими фізичними можливостями тощо), такий Запит оформлює працівник структурного підрозділу виконавчого комітету Путивльської міської ради із питань документообігу, обов’язково зазначивши у Запиті свою посаду, прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон, та надає копію Запиту запитувачу.

8. На вимогу запитувача на першому аркуші копії Запиту проставляється відмітка із зазначенням найменування розпорядника інформації, дати надходження та вхідного реєстраційного номера Запиту.

Така копія повертається запитувачу.