Новини з благоустрою громади

ДОРОГИ МІСТА ПРОДОВЖУЮТЬ РЕМОНТУВАТИ

На дворі стоїть спека, а роботи з ямкового ремонту доріг міста продовжуються. Робітники  філії Путивльського райавтодора ДП «Сумський облавтодор» виконують роботи по вул.князя Володимира.

16:47:26 24.06.2021

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ, ПІДПРИЄМЦІ, ПРЕДСТАВНИКИ ОСББ

Квітучий травень майже закінчився, разом із його рясними дощами та грозами, але залишив на газонах високу траву та подекуди бур’яни. Тому міська рада просить вас бути відповідальними, більш охайними та поважати один одного та рідне місто. Покосіть траву на вашій прилеглій території.

16:31:22 26.05.2021

ЧАС НАВОДИТИ ПОРЯДОК

Нарешті прийшла справжня весна. Оживає природа, а разом з нею настав час наводити порядок.

15:48:34 21.04.2021

РОБОТА З БЛАГОУСТРОЮ ТРИВАЄ

Ще не зійшов сніг, як  комунальні служби міста розпочали роботу з наведення порядку на об’єктах благоустрою.

14:18:02 18.03.2021

БЛАГОУСТРІЙ

Чи виникає у вас питання, коли ви йдете по центру нашого міста, хто підтримує порядок і чистоту?  Хто прибирає те сміття, яке щоденно накопичується на вулиці від кинутого недопалка, обгортки з цукерки чи пачки з-під чипсів?

15:43:17 15.03.2021