13 Квітня, 2021 р., 09:38
Уряд надалі спрощує порядок надання житлової субсидії, чим надає гарантії населенню в частині сплати комунальних послуг, в т.ч. на час дії карантину. Так продовження карантинних заходів на загальнодержавному рівні до 30.04.2021, розрахунок житлових субсидій відбувається з урахуванням збільшених на 50 % соціальних нормативів користування такими комунальними послугами, як водопостачання, водовідведення, електроенергія та газопостачання для газової плити.
30 Березня, 2021 р., 12:01
Сектор з реєстрації місця проживання  управління «ЦНАП» виконавчого комітету Путивльської міської ради надає інформацію для населення, щодо реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання:
12 Березня, 2021 р., 11:37
Звіт про роботу управління «ЦНАП» виконавчого комітету Путивльської міської ради за лютий  2021 року.
11 Березня, 2021 р., 16:49
Для вашої зручності зібрали добірку послуг, інформацію про які найчастіше шукають на Гіді:
03 Березня, 2021 р., 09:48
За лютий 2021 року відділом адміністрування соціальних послуг управління « Центру надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради проведено 11 виїзних зустрічей з мешканцями старостинських округів на яких було надано 98 консультацій щодо призначення всіх видів соціальної допомоги, субсидій, пільг та прийнято 53 заяви з необхідним пакетом документів на призначення субсидії, пільг та допомог.