ЗАСТОСУВАННЯ РРО ПІДПРИЄМСТВАМИ І ФОП

Відбувся семінар-нарада за участі начальника Путивльської ДПІ Конотопського управління ГУ ДФС у Сумській області Миколи ГОЛОВІНСЬКОГО та запрошених підприємців Путивльської міської громади з приводу основних тез Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

16:00:23 20.01.2022

ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОВІДОМЛЯЄ

Відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05.01.2022 № 3 «Про затвердження переліку суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є, зокрема, виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значимість» затверджено відповідний список підприємств, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають суттєву соціальну значимість: борошна пшеничного, молока пастеризованого, хліба житньо-пшеничного, яєць курячих, птиці (тушка куряча) та олії соняшникової.

13:52:08 17.01.2022

РОЗГЛЯД БЮДЖЕТНИХ ПИТАНЬ

Сьогодні в приміщенні фінансового управління відбулася нарада з головними розпорядниками коштів з бюджетних питань.

11:59:49 12.01.2022

ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ

З метою покращення наповнення бюджету громади, громадська організація «За демократичне виборче право» пропонує  справедливий розподіл ПДФО.

11:18:03 12.01.2022

НЕДОПУЩЕННЯ ВИНИКНЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ З ОПЛАТИ ПРАЦІ

Сьогодні, 15 грудня, у приміщенні фінансового управління виконавчого комітету Путивльської міської ради відбулася нарада з головними розпорядниками коштів з питання недопущення виникнення небюджетної заборгованості з оплати праці.

13:41:32 15.12.2021

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

Доводимо до Вашого відома аналітичну довідку про виконання бюджету Путивльської територіальної громади за І півріччя 2021 року (додається).

15:27:42 26.07.2021

ДО ВІДОМА ГОЛОВНИХ РОЗПОРЯДНИКІВ БЮДЖЕТУ

До відома головних розпорядників бюджету на виконання статті 751 Бюджетного Кодексу України прийнято порядок підготовки пропозицій до прогнозу місцевого бюджету Путивльської міської територіальної громади. Наказ «Про затвердження Порядку підготовки пропозицій до прогнозу місцевого бюджету» розміщено в рубрики Накази.

16:25:38 20.07.2021

ПРОГНОЗ БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ НА 2022-2024 РОКИ

19 липня в приміщенні фінансового управління відбулася виробнича нарада з головними бухгалтерами та економістами головних розпорядників бюджетних коштів громади з питань підготовки пропозицій до прогнозу бюджету громади на 2022-2024 роки.

15:12:08 20.07.2021

ДО ВІДОМА ГОЛОВНИХ РОЗПОРЯДНИКІВ БЮДЖЕТІВ

На виконання статті 751 Бюджетного Кодексу України прийнято порядок підготовки пропозицій до прогнозу місцевого бюджету Путивльської міської територіальної громади. Наказ «Про затвердження Порядку підготовки пропозицій до прогнозу місцевого бюджету» розміщено в рубрики Накази.

14:31:38 24.06.2021