СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ В ДИТСАДКУ — ЩЕ ОДИН КРОК ДО ЕНЕРГЕТИЧНОЇ СТІЙКОСТІ ГРОМАДИ
Костянтин ГАВРИЛЬЧУК, Путивльський міський голова:
"Ще один важливий крок до енергетичної стійкості нашої громади зроблено.
Сонячну електростанцію, отриману завдяки співпраці з бізнесом і міжнародними партнерами, успішно встановлено та введено в експлуатацію в одному із закладів дошкільної освіти громади. Відтепер дитячий садок має додаткове джерело енергозабезпечення, що дозволяє підтримувати безперебійну роботу закладу навіть під час вимкнення електроенергії.
Щиро дякую всім, хто долучився до реалізації цього важливого проєкту. Особлива вдячність Сумській ОВА - Олегу Григорову, департаменту освіти і науки Сумської ОВА, компанії Kusto Agro та міжнародним партнерам за підтримку, довіру та спільну роботу задля майбутнього наших дітей.
Продовжуємо працювати над посиленням стійкості громади та створенням належних умов для роботи освітніх закладів.
Разом вистоїмо. Разом будуємо майбутнє".
https://www.facebook.com/share/v/1DmywJ6Lws/
