ГРАНТИ ДОФІНАНСУВАННЯ, ЩОБ ПОСИЛИТИ СТІЙКІСТЬ ОРГАНІЗАЦІЙ В УМОВАХ КРИЗИ У ПАРТНЕРСТВІ З ЄС

Дата: 03.06.2021 09:44

ІСАР Єднання, у межах проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні» (EU4Civil Society Sustainability in Ukraine) як стратегічний партнер Європейського Союзу проводить конкурс грантів «Дофінансування залучених ресурсів» і запрошує українські організації до участі.

Цей конкурс грантів має на меті підтримати розвиток місцевої філантропії та посилити  спроможності організацій налагоджувати стосунки з місцевими громадами, місцевими органами влади, приватним сектором.  І таким чином посилити свою стійкість під час викликів та надзвичайних ситуацій, зокрема в умовах пандемії.

Специфічними завданнями цього типу гранту є:

? Сприяти розвитку спроможності громад протистояти викликам і наслідкам пандемії COVID-19;
? Підтримувати ініціативи, спрямовані на збір місцевих ресурсів та розвивати культуру локальної філантропії;
? Сприяти зміцненню сталості організацій та встановленню до них довіри місцевого населення;
? Сприяти формуванню локальних платформ взаємодії організацій, приватного сектору та влади.

Детальне «Запрошення до участі» можна завантажити за посиланням тут.

Прийом проєктних пропозицій триває постійно, заявки розглядаються щомісяця.

Кінцевий термін подання проєктних пропозицій для розгляду на найближчому засіданні — 10 червня 2021 року.

Питання стосовно цього конкурсу можна надсилати електронною поштою на адресу: grant@ednannia.ua.