ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 20.05.2021 15:46

Пленарне засідання дев’ятої сесії Путивльської міської ради восьмого скликання відбудеться 27 травня  2021 року, початок о 10 годині в залі засідань Путивльської міської ради.

Попередній розгляд матеріалів дев’ятої сесії Путивльської міської ради восьмого скликання буде проведено на засіданнях постійних комісій Путивльської міської ради (за окремим графіком).

Для участі в роботі дев’ятої сесії Путивльської міської ради восьмого скликання запрошуються депутати Путивльської міської ради восьмого скликання, доповідачі порядку денного пленарного засідання.

Реєстрація учасників пленарного засідання дев’ятої сесії Путивльської міської ради восьмого скликання проводиться 27 травня 2021 року з 9.30 до 9.55 у залі засідань Путивльської міської ради.

Міський голова                                               Костянтин ГАВРИЛЬЧУК