ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 28.04.2021 08:25

Пленарне засідання восьмої сесії Путивльської міської ради восьмого скликання відбудеться 29 квітня  2021 року, початок о 10 годині в залі засідань Путивльської міської ради.

Попередній розгляд матеріалів восьмої сесії Путивльської міської ради восьмого скликання буде проведено на засіданнях постійних комісій Путивльської міської ради (за окремим графіком).

Для участі в роботі восьмої сесії Путивльської міської ради восьмого скликання запрошуються депутати Путивльської міської ради восьмого скликання, доповідачі порядку денного пленарного засідання.

Реєстрація учасників пленарного засідання восьмої сесії Путивльської міської ради восьмого скликання проводиться 29 квітня 2021 року з 9.30 до 9.55 у залі засідань Путивльської міської ради.

Міський голова                                               Костянтин ГАВРИЛЬЧУК