КУЛЬТУРА ЗАКОННОСТІ. ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСІВ

Дата: 31.03.2021 11:52

Дедлайн: 30.06.2021

В рамках проекту «Культура законності», що впроваджується Центром культурного менеджменту за фінансування Посольства Королівства Нідерландів, оголошуються конкурси, що висвітлюють суспільну цінність верховенства права, доброчесності, антикорупційної поведінки, культури законності. Увага до цих явищ за умов пандемії коронавірусної інфекції вітається особливо.

Проекти можуть висвітлювати діяльність державних службовців та надавачів державних послуг, які у своїй роботі не обмежуються лише прямими посадовими обов’язками, а роблять навіть більше: поліцейських, які наполягають на прозорості та верховенстві права; медичних працівників, які протистоять корупції; чиновників, які дбають про найефективніше використання ресурсів; працівників міських служб, які впроваджують якісне обслуговування мешканців міста. Тощо-тощо.

Ми сподіваємося, що проекти поширюватимуть «вірус доброчесності» й надихатимуть українців до побудови суспільства чесних та відповідальних громадян.

1. Конкурс мистецьких проектів.

Має відбутися щонайменше один публічний захід з представленням мистецького продукту, створеного в рамках проекту. За умов карантину заходи можуть відбуватися онлайн з використанням інтернет-платформ для відеоконференцій (Zoom, WebEx, інші).

Буде підтримано щонайменше 7 проектів з максимальним бюджетом до 30 000 гривень. Загальний бюджет конкурсу — 210 000 гривень.

Проекти можуть включати:

• виготовлення відеороликів, фільмів, відеоігор, серії постерів, банерів;
  • організації (онлайн чи офлайн) фотовиставок, вистав, флешмобів;
  • здійснення мистецьких досліджень та публічне представлення їх результатів;
  • розпрацювання анімованих освітніх програм для початкової школи;
  • Будь-які інші мистецькі проекти на тему верховенства права, доброчесності, антикорупційної поведінки, культури законності .