КОНКУРС «ЗБЕРІГАЙМО РЕСУРСИ ВДОМА!»

Дата: 31.03.2021 11:50

Актуально до: 30.06.21

Стан довкілля є безперечно пріоритетом для всього людства. У справі захисту навколишнього середовища важливим є внесок кожного! Тому Проект ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» оголошує конкурс «Зберігаймо ресурси вдома!» (далі – Конкурс), головна мета якого – підвищення рівня обізнаності широкого загалу щодо шляхів економії енергетичних та інших ресурсів Землі для зменшення викидів вуглекислого газу та запобігання зміні клімату.

Конкурс триватиме упродовж вищезазначеного періоду, проте проміжні результати підсумовуватимуться щомісячно за чотирма номінаціями:

1. Суперекономний електрокористувач.
2. Крутий теплохранитель.
3. Газонезалежний господар.
4. Лідер водозбереження.

Критерієм для визначення переможців Конкурсу є ефект від упроваджених заходів (економія конкретного ресурсу та зменшення викидів вуглекислого газу). Після закінчення кожного місяця підбиватимуться підсумки впровадження заходів за цими номінаціями та визначатися переможці.

Результати та подарунки:

• проміжні – щомісячно. Переможці отримають корисні призи, наприклад, power banks;
  • остаточні – після завершення Конкурсу у червні 2020 р. Обиратимуться найкращі звіти, власники яких здобудуть потрібні для кожної родини подарунки (щороку ми уточнюємо що знадобиться у господарстві конкретної родини), наприклад, мікрохвильова піч, економні LED світильники та настільні лампи, ліхтарі та ін.

На сайті Проекту та у соціальних мережах розміщуватимуться інформаційні матеріали – корисні та практичні поради, які розкриватимуть одну із дев’яти тем Конкурсу.

Термін проведення: 1 жовтня 2020 р. – 30 червня 2021 р.

Більш детальна інформація щодо умов, порядку подання звітів та перебігу конкурсу міститься у Положенні.

Більше інформації на сайті проєкту.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Звіти без фото з учасником, чеків та описової частини не розглядатимуться!

Переможці, як завжди, отримають цінні подарунки! Бажаємо успіхів усім учасникам!