КОНКУРС СТАРТАПІВ «ЕКО-ДІЯ»

Дата: 31.03.2021 10:44

Актуально до: 31.05.21

Терміни: 02.10.2020 – 31.05.2021

Всеукраїнська благодійна організація “Інститут місцевого розвитку “, виконавець Проєкту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація», оголошує конкурс стартапів «Еко-дія» в рамках вищезгаданого проєкту. Екодія або енергоефективний стартап можуть бути різними: озеленення, сортування, прибирання та вивезення відходів, очищення водойм, вторинне використання речей, ресурсо- та енергозбереження.

Умови участі:

• Описати ідею або захід, конкретно та реалістично пояснивши деталі екологічної ініціативи.
  • Забезпечити свій внесок для втілення задуму або заходу в життя, можна у негрошовому вигляді – роботами/інвентарем/обладнанням.
  • Візуалізувати вже наявні результати. Обов’язковими є фото та/або відео із власним внеском.

Переможці отримають допомогу у негрошовому вигляді до 15 000 грн. Проєкт оплатить матеріали, обладнання, роботи тощо, необхідні для впровадження задуму.

Для участі охочим необхідно заповнити заявку.

Обов’язково слід надати посилання на фото- або відеопідтвердження ініціативи!

Оцінювання заявок:

Конкурсна комісія, а саме представники компанії ДТЕК, яка фінансує проєкт, та Інституту місцевого розвитку, виконавця проєкту, прийме рішення щодо кращих ініціатив, відібравши декілька переможців. Окрім безпосередньо відповідності темі конкурсу, головними критеріями відбору будуть кількість учасників ініціативної групи і кількість потенційних бенефіціарів реалізованого заходу.

Більше інформації на сайті проєкту