НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ – ЦЕ МУЖНІСТЬ І ЗАКОН

Дата: 26.03.2021 08:58

Щоразу, коли нас пам’ять повертає             І вже тепер одвіку і донині
  До всіх великих і знаменних дат,                  Безмежно горді подвигом твоїм
  У нашім серці зразу оживає                           Вони говорять: “Слава Україні!”
  Наш український воїн і солдат.                   “Героям слава!”- кажемо ми їм

Шевченко Богдан

26 березня Указом Президента України встановлено День Національної гвардії України. Це свято тих, хто справою свого життя обрав забезпечення безпеки держави, адже саме загони нацгвардії несуть службу не лише на сході України, а й на всій її території, забезпечуючи правопорядок та законність. Знайте, ви приклад мужності для всіх  нас. Вітаємо зі святом!