Голова громади

ГАВРИЛЬЧУК КОСТЯНТИН МИКОЛАЙОВИЧ народився 11 жовтня 1989 року в м.Червоноград Львівської області. Громадянин України.

У 1997 році пішов до першого класу ЗОШ І—III ступенів с.Шегині Мостиського району Львівської області. У 2003 році після закінчення 7 (семи) класів переїхав до м.Путивль Сумської області, того ж року пішов продовжувати навчання в Путивльській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 Сумської області, яку закінчив 2005 року і отримав свідоцтво про базову загальну середню освіту.

2005 року, після закінчення 9 (дев’яти) класів вищевказаної школи, вступив до Путивльського коледжу Сумського НАУ за спеціальністю «Правознавство», який закінчив у 2009 році та отримав диплом молодшого спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Правознавство» і здобув кваліфікацію юриста.

З 2009 по 2011 роки навчався в Херсонському юридичному інституті Харківського національного університету внутрішніх справ і отримав диплом про базову вищу освіту за напрямом підготовки «Правознавство»  та здобув кваліфікацію бакалавра права.

Після закінчення інституту, з 2011 року по 2016 рік працював у сільськогосподарському споживчому кооперативі «Ярославна» на посаді інженера з охорони праці.

У 2016 році вступив до Сумського державного університету на заочну форму навчання за спеціальністю «Право», який закінчив у 2018 році та здобув кваліфікацію: ступінь вищої освіти «Магістр» з відзнакою.

Крім того, з 2016 року працював у Путивльській міській раді Путивльського району Сумської області на посаді першого заступника міського голови.

Членом жодної політичної партії не перебував.

Батько, Гаврильчук Микола Володимирович, 1958 року народ­ження, пенсіонер.

Мати, Гаврильчук Інна Григорівна, 1962 року народження, пенсіонер.

Сімейний стан: одружений, має доньку.

Склад сім’ї:

Дружина, Гаврильчук Світлана Олександрівна, 1993 року народ­ження, працює консультантом суду в Путивльському районному суді Сумської області.

Донька, Гаврильчук Софія Костянтинівна, 2018 року народження.

Проживає з дружиною за адресою: 41500, м.Путивль, пр-т Іоанна Путивльського, 95, кв.101.

Судимостей за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину не має.