Публічна бібліотека інформує

17 Лютого, 2021 р., 15:13
21-го лютого всі народи світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Це незвичайне свято і відзначають його по-особливому: люди нагадують одне одному про те, як важливо берегти рідну мову.
17 Лютого, 2021 р., 14:25
Творіть добро і лихо не спочине.
12 Лютого, 2021 р., 10:20
13 лютого, світова громадськість відзначає Всесвітній день радіо, встановлений на 36-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у 2011 році з ініціативи Іспанії.
12 Лютого, 2021 р., 10:18
Після тривалої розлуки оновлена бібліотека зустріла прихильників нетрадиційної медицини – клубівців «Материнки».
11 Лютого, 2021 р., 10:31
«Любити — означає не дивитися один на одного,
08 Лютого, 2021 р., 09:49
У нашій біібліотеці велике свято. Нарешті ми дочекалися на літературу від Українського інституту книги, як учасники "Програми поповнення бібліотечних фондів 2020".
04 Лютого, 2021 р., 09:50
Щорічно 4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби проти раку. Саме з метою підвищення обізнаності людей про рак, як один із найстрашніших і згубних захворювань нашої сучасності, у бібліотеці оформлена тематична підбірка літератури «Рак – це не вирок». Символ цього дня – рожева стрічка. Тому всі працівники і бажаючі відвідувачі бібліотеки сьогодні прикріпили такі стрічки.
02 Лютого, 2021 р., 13:51
2021 рік багатий на ювілейні літературні дати. Щоб детальніше ознайомитися  з творчим доробком письменників-ювілярів, книгами-ювілярами та діячами мистецтва і культури  в бібліотеці оформлена постійно-діюча поличка "У нас ювіляри".
29 Січня, 2021 р., 14:39
Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії української визвольної боротьби 1917-1921 років.
27 Січня, 2021 р., 13:58
Щоб будувати майбутнє, ставити перед собою й успішно здійснювати великі завдання, потрібно знати минуле - героїчні й трагічні сторінки нашої історії. У роки Другої світової війни Україна поряд з іншими європейськими державами була жахливим полігоном нацистського конвеєру смерті. Жертвами Голокосту на українських землях стали близько 1 млн. євреїв.  Про ці трагічні сторінки розповідають матеріали, представлені на факт-поличці "Голокост - шрам на серці".